mobilTEL Servis +

Servis +

Nabízíme servis mobilní telefonů téměř všech značek Alcatel, Aligator, Apple, Asus, Blackberry, Caterpillar, CPA, Emgeton, Evolve, Gigabyte, HTC, Huawei, Jablotron, LG, Motorola, Nokia, Prestigio, Samsung, Sonim, Sony, Sony Ericsson, Zio, ZTE a dalších. 

V našem servisu naleznete za eshopové ceny vše pro váš mobilní telefon, tedy náhradní díly jako jsou kryty na mobil, náhradní dotyky, LCD displeje, sluchátka, reproduktory, mikrofony, kryty baterií, joysticky, klávesnice, atd.  

Některé méně náročné závady se snažíme řešit expres do jedné hodiny od přijmu, např: výměna sluchátka, reproduktoru, displeje, překrytování, čištění. Dále je možné v našem servisu mobilů opravit pájené i lepené součástky jako jsou dotyky, micro usb konektory, kontakty na baterii a děláme i složitejší opravy jako výměna pamětí nebo procesorů. Snažíme se pro zákazníka udělat maximum – full service :-)

Za nepovedené pokusy o opravu nic neúčtujeme. Dále opravujeme vytopené telefony, bohužel se zárukou pouze jeden týden na vyzkoušení. Nabízíme také odblokování nebo nahrání českého menu do mobilních telefonů.

Telefony k opravě rádi přijmeme osobně na našich prodejnách v Praze nebo v Rychnově nad Kněžnou a nebo po odsouhlasení cenového návrhu (na emailu servis@mobiltel.cz) zajistíme ZDARMA svoz.

  • Vyplňte a odešlete prosím formulář "Zakázkový list". Jedná se o nezávaznou kalkulaci.
  • Dostanete odpověď s cenovým návrhem na opravu.
  • Pokud souhlasíte, vyplňte prosím online formulář s objednáním svozu z vaší adresy.
  • Po přijetí balíku odkontrolujeme zadané údaje, překontrolujeme zboží, obdržíte email o přijetí.
  • Provedeme opravu.
  • Přijde vám email o ukončení opravy, oznámení a potvrzení dobírkové částky.
  • Obdržíte vámi zadanou zakázku pomocí přepravní společnosti.

 

Zakázkový list - nezávazná kalkulace
Datum sepsání *
Typ reklamace: Pozáruční
Jméno: *
Město: *
Ulice: *
PSČ: *
Telefon: *
Email: *
Zboží: *
IMEI:
(výrobní číslo)*
Popis závady: *
Fotografie závady:


Dodané příslušenství:Ostatní: